Za upit Novi Sad stanova Veternik pronađeno 41 oglasa

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 95m2, 214225EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131456, II/, terasa, u izgradnji. Prodaje se penthouse stan u urbanoj vili u Veterniku. Stan 95m2 plus terasa. Kvalitetna gradnja.... više

214.225€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Veternik, , 0.5, 25m2, 49500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

49.500€ (1 980 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Veternik, , 2.0, 56m2, 127295EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131454, II/, terasa, u izgradnji. Dvosoban stan sa terasom u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Uracunat... više

127.295€ (2 273 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Veternik, Milana Tepića, 1.0, 40m2, 81700EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129044, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

81.700€ (2 042 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 220000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

HITNA PRODAJA - Agencijska oznaka - 1102634 - CENA 220.000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen četvorosoban duplex od 95m2 na Novom Naselju.... više

220.000€ (2 315 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Stan 29.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 64.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

64.680€ (2 230 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI 40.68m², I sprat – Novi Sad - 85.428€

Veternik, Novi Sad

Novogradnju potpisuje iskusan investitor iz Novog Sada, prepoznatljiv po pouzdanoj gradnji i pažnji posvećenoj svakom detalju. Objekti su projektovani... više

85.428€ (2 135 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan 92.24m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 202.928€

Veternik, Novi Sad

202.928€ (2 205 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan 39.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 86.680€

Veternik, Novi Sad

86.680€ (2 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 42.69m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 93.918€

Veternik, Novi Sad

93.918€ (2 236 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Adice, Novi Sad

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov.... više

74.000€ (1 947 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova