Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš
Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više
100.000€ (625 €/m²)
Mašinska industrija, Palilula, Niš
Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više
160.000€ (730 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem... više
360.000€ (1 028 €/m²)
Donje Vlase, Palilula, Niš
Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više
50.000€ (185 €/m²)
Pasi poljana, Palilula, Niš
Na prodaju kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je investicija za miran porodični život. Plac je površine 946m2. Kuća... više
170.000€ (708 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više
80.000€ (727 €/m²)
Dom zdravlja, Medijana, Niš
Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više
380.000€ (950 €/m²)
Donja Toponica, Crveni krst, Niš
Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Donja Toponica, udaljeno svega 15-tak km od centra Niša. Kuća je u osnovi 110m2,... više
300.000€ (483 €/m²)
Železnička stanica, Palilula, Niš
Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život.... više
200.000€ (1 000 €/m²)
Brzi brod, Medijana, Niš
Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi... više
130.000€ (619 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom... više
184.000€ (1 000 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više
250.000€ (833 €/m²)