Za upit kuća pronađeno 1924 oglasa

Zlatibor - Kuća sa 4 stana, 6, 65ar - Predložite način isplate ID#1527

25. maj, Zlatibor, Zlatibor

Magnat 0645800900 - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 min peške iznad HTL Palisad, Magnat... više

279.900€ (933 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Uknjižena kuća ID#3000116

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje.... više

494.400€ (1 051 €/m²)

  • 470m²
  • 3.sprat

Beograd, Senjak, Milovana Glišića, kuća, plac 3.30 ari , dve garaže ID#1487

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaja kuće i placa od 3.30 ari.2 garaže,Beograd,Centar,Senjak,700 000 eur u ponudi je dvospratna kuća na lepom placu u zelenilu,na lepoj lokaciji... više

700.000€ (3 181 €/m²)

  • 220m²

Stara pazova, Stari Banovci, -, Kuća, 342m2, 420000 EUR

Stari Banovci, Stara Pazova

Fenomenalna kuća površine 342m2, grejanje je EG/gas, spratnost PR+I, plac 13a. Na placu postoji bazen, dvorište je pod video nadzorom, postavljen... više

420.000€ (1 228 €/m²)

  • 342m²

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Nova, moderna kuća u Šuljkovcu kompletno nameštena

Šuljkovac, Okolina, Jagodina

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj... više

162.000€ (597 €/m²)

  • 271m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u selu Plana, Paraćin sa pomoćnim objektom

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više

54.000€ (225 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA U BEZDANU!

Bezdan, Okolina, Sombor

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više

66.950€ (369 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

- sopot sf 2612

Kosmaj, Sopot, Beograd

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja... više

50.000€ (434 €/m²)

  • 115m²
  • .sprat

Seosko domaćinstvo u Obrežu, Pećinci

Obrež, Okolina, Pećinci

Prodaje se u Obrežu (opština Pećinci) seosko domaćinstvo sa velikom prizemnom kućom i pomoćnim zidanim objektima, a sve na 10 ari kultivisanog... više

79.500€ (530 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Prizemna kuća sa velikim placem u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna,... više

105.000€ (1 438 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat