Za upit stan ubeogradu Vracar pronađeno 183 oglasa

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 83m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Vračar - Južni bulevar, 90m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar - Južni bulevar 3.0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim... više

455.000€ (5 055 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog, 69m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj... više

195.000€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Vračar - Južni bulevar

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

VRACAR CUBURA 92m2 , L , 360000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više

360.000€ (3 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Trosoban stan na Južnom bulevaru, 69 m²

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

3.0 Vračar, Sime Igumanova, 74m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više

308.000€ (4 162 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 5/7 spratova

HRAM, LUKS, 4.0 STAN, CENA NA UPIT

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 756 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 2.sprat

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat