Za upit dvoiposoban stan Nis park svetog save pronađeno 31 oglasa

Stan sa dve spavaće sobe kod parka Sveti Sava

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 10/11 spratova

Park Sv.Save, dvoiposoban stan, IV sprat, lift, 70 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju odličan dvoiposobni stan kod parka Sv.Save, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na četvrtom... više

153.500€ (2 192 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/9 spratova

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Stan 61m2, sa pomoćnim objektom i pripadajućim dvorištem

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan 61 m2 na prvom spratu novije zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila.... više

175.000€ (2 160 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

158.742€ (2 334 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 10/10 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 2.5, 64.56 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.56 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

142.050€ (2 219 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova