Za upit Beograd stari grad Dorcol pronađeno 60 oglasa

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Stari grad, Dorćol, Žorža Klemansoa, 1.0, 41m2, 180000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

180.000€ (4 390 €/m²)

  • 41m²

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 224m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više

765.000€ (3 415 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 224m²
  • Prizemlje/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Dobračina, 37m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1.0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom... više

109.000€ (2 945 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren.sprat

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva, 28m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1.0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje... više

148.000€ (5 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • vp/4 spratova

STARI GRAD DORCOL 91m2 , 377000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Santiceva, 4.0, 91 m2, bez terase, PR od II sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, odmah useljiv,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

STARI GRAD DORCOL 38m2 , 230000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Knez Miletina, 1.0 lokal od 38 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, tel, lift, interfon, odmah useljiv,... više

230.000€ (6 052 €/m²)

  • 38m²

Stari grad, Dorćol - Dositejeva, 50m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dositejeva poslovni prostor, 2.0, 50m2, PR/5, EG, dve klime, telefon, interfon, podrum U ponudi kompletno renoviran stan... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Dorćol - Dositejeva 50m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova