Za upit Beograd stari grad Dorcol pronađeno 60 oglasa

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 342000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Panciceva, 3.5, 76 m2 sa 2 terase, IV od X spratova, cg, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

342.000€ (4 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 3.0 RENOVIRAN STAN NA DORCOLU

Dorcol, Stari Grad, Beograd

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan na Starom gradu ! Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva, 91m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • vp/2 spratova

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Stari Grad, Dorćol - Cara Uroša 38m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 38m2, lokal, PR/4, očuvan, adaptibilan, klima, izlog Prostor se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu ulice Cara Uroša. Ova epicentralna... više

200.000€ (5 263 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 65m²
  • 3/6 spratova

Dorćol, Kej , trosoban stan i parking ID#1634

25. maj, Stari Grad, Beograd

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više

348.000€ (4 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova

Staru Grad, Dorćol - Cara Uroša 110m2+15m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - useljiv, jedinstven život

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - useljiv, jedinstven životni stil! 4.0, 117m2 (terasa 9m2), 1/4, CG, dva lifta, telefon, interfon,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Gornji Dorćol, 221 m²: Poslovno-stambena vertikala sa TERETNIM LIFTOM i 2 PAR

Dorćol, Stari Grad, Beograd

U srcu Cara Dušana prodaje se zasebna dvorišna kuća, potpuno renovirana i proširena na četiri etaže. Objekat funkcioniše kao savršen spoj luksuznog... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 221m²
  • Prizemlje/2 spratova