Za upit kuća Beograda Barajevo pronađeno 23 oglasa

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

Barajevo, Barajevo, -, Kuća, 849m2, 383000 EUR

Barajevo, Beograd

Barajevo, Glumčevo Brdo, prodajemo porodično domaćinstvo, koje čine: porodična stambena zgrada sa poslovnim delom, ukupne površine 711m2 i građevinsko... više

383.000€ (451 €/m²)

  • 849m²

KUCA BARAJEVO BARAJEVO 201m2 , 2T , 160000e

Barajevo, Barajevo, Beograd

Prodaja kuće Beograd, BARAJEVO, BARAJEVO, Bagrdanska, UKNJIŽENO kuća u Barajevu kod lidla, bez ulaganja sa garažom 25m2 i pomoćnim objektom... više

160.000€ (796 €/m²)

  • 201m²

PRODAJEMO KUCU-VIKENDICU U LISOVICU KOD BARAJEVA

Barajevo, Barajevo, Beograd

Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

Barajevo, Barajevo, Srednjokrajska, Kuća, 251m2, 260000 EUR

Barajevo, Beograd

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta,... više

260.000€ (1 035 €/m²)

  • 251m²

Barajevo, Barajevo, Barajevo , Kuća, 60m2, 58000 EUR

Barajevo, Beograd

U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata.... više

58.000€ (966 €/m²)

  • 60m²

Barajevo, centar - Bagrdanska, 158m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum,... više

159.000€ (1 006 €/m²)

  • 158m²
  • Prizemlje/1 spratova

Barajevo, Ravni gaj, Milivoja Popovića-Miće, 144m2, 10 ari placa ID#1645

Ravni Gaj, Barajevo, Beograd

U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom... više

150.000€ (1 041 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/1 spratova

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²

Beljina, kuća 213m2+pomoćna zgrada 120m2, plac 70 ari

Beljina, Barajevo, Beograd

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija... više

185.000€ (868 €/m²)

  • 213m²
  • .sprat

Barajevo - Baćevac, 75m2

Baćevac, Barajevo, Beograd

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51.15a U ponudi... više

180.000€ (2 400 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Prodaja

Barajevo, Beograd

Kuca PRODAJA Barajevo 1,5km od centra Uknjizena, 1/1 68m² u osnovi, 8 ari placa; 3 nivoa; Gradska voda, gas prosao. Odmah useljiva. Pogodna... više

185.000€ (840 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova