Za upit Zemun pronađeno 158 oglasa

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska, 61m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan.... više

219.000€ (3 590 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 22750ari, 1365000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Odlična parcela, odmah pored puta, sa frontom 83 m. Na oko 3,5 km od auto puta sa laganim pristupom saobraćajnici kao i kompletnoj infrastrukturi.... više

1.365.000€ (60 €/m²)

  • 22750m²

Zemun, Ugrinovci – Zemunska, 227.57

Ugrinovačka, Zemun, Beograd

Zemun, Ugrinovci – Zemunska plac, 227.57 ari, front prema ulici 86 metara Na prodaju parcela u Ugrinovcima u prometnoj Zemunskoj ulici u... više

1.318.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 9700ari, 350000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Zemljište uz put Dobanovci-Batajnica u Ugrinovcima, industrijska komercijalna-zona. Širina fronta do glavnog puta 33m. Dostupna infrastruktura,... više

350.000€ (36 €/m²)

  • 9700m²

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci

Ugrinovci, Zemun, Beograd

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini auto puta na potezu imeđu Zagrebačkog auto puta i Batajnice.... više

1.365.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Batajnica, Zemunska, 62a, 246240EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 113473, uknjizen, njiva. Plac ima 61,56a, podeljen je 12 placeva po 6,13a. Cena je 4000e/a. Struja i gas su na 30m od zadnje... više

246.240€ (39 €/m²)

  • 6200m²

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska, 51m2

Zemunske kapije, Zemun, Beograd

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi... više

220.000€ (4 313 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 6/7 spratova

Palilula, Ovča, Put Zemun-Pančevo, Zemljište, 38117ari, 750000 EUR

Ovča, Beograd

Drugi red pored puta Zemun-Pančevo, posle Pupinovog mosta sa desne strane.Zemljište je uknjiženo i dozvoljena je gradnja.Odlična investicija.... više

750.000€ (19 €/m²)

  • 38117m²

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 4.0, 91m2, 364000EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Luksuzan, svetao cetvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih... više

364.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 6/7 spratova

Zemun, Miroslava Tirša, 87m2, 3.0, 3/3, uknj

Centar, Zemun, Beograd

Zemun, Karađorđev trg, u mirnoj ulici Miroslava Tirša u ponudi trosoban stan uknjižen na 87m2, sa dve lođe ukupno 98m2. U potkrovlju, na trećem... više

245.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, UKNJIZENA KUCA U ZEMUNU NA 1, 2 ARA PLACA

Zemun, Zemun, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja.... više

110.000€ (3 235 €/m²)

  • 34m²

Zemunske kapije – Šumadijska 37 kvm ID#27035

Zemunske kapije, Zemun, Beograd

Nov jednosoban stan – adaptibilan u jednoiposoban u kompleksu Zemunske kapije. Svetao, sunčan, cg sa kalorimetrima, sa lepim pogledom. Prostorije:... više

163.000€ (4 405 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 4/6 spratova