Za upit stanovi Zvezdara pronađeno 168 oglasa

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Hajduk Stankova, 1.5, 44m2, 162800EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjizen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve... više

162.800€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NA ZVEZDARI

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 77m2, 2200

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119829, VII/VIII, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Stan od 76.66 m2 u zgradi koja je u izgradnji sa kompletnom dokumentacijom... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U JOVANKE RADAKOVIC, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je dvosoban stan koji odlikuje promisljeno uredjen prostor i mirna pozicija neposredno uz Zvezdarsku sumu. Nalazi se na prvom spratu... više

138.000€ (2 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 4.0, 160m2, 375000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 68284, V/VI, dupleks, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prelep penthaus na prodaju od 160+ m2 u mirnom kraju na Zvezdari. Cetiri... više

375.000€ (2 343 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Ledinačka, 1.5, 38m2, 163200EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

163.200€ (4 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska, 60m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Vojislava Ilića, Vojislava Ilića, 2.0, 35m2, 119000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129780, II/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Veoma osuncan 2.0 stan od 35m2 sa velikom terasom i predivnom panoramom... više

119.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 54m2, 1990

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja,... više

199.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²