Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više
158.000€ (4 270 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više
107.870€ (1 739 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Prodajemo poslovni apartman u lux, stambeno-poslovnom objektu, na lepoj lokaciji, nedaleko od Bulevara kralja Aleksandra i smederevskog puta.... više
125.000€ (2 049 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više
62.335€ (1 731 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
102.043€ (1 759 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2.0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu,... više
163.359€ (1 586 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2.5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog... više
130.000€ (2 031 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više
120.000€ (2 727 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2.5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od... više
86.000€ (2 150 €/m²)
Mirijevo III, Zvezdara, Beograd
Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. više
120.000€ (2 264 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više
190.000€ (2 345 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Prodaja stana Beograd, ZVEZDARA, MIRIJEVO, Rableova, UKNJIŽEN, useljiv odmah trosoban stan sa dve terase i dva mokra čvora, stambena zgrada,... više
170.000€ (1 868 €/m²)