Za upit stan Beograd Zvezdara Mirijevo pronađeno 34 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića, 70m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više

204.000€ (2 914 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo

Zvezdara, Beograd

Dvospratna zgrada zavrsena 2016.god. Stan je u prizemlju. Na 5-6min. od autobuske okretnice, do centra grada 30min. Na samo 3minuta nalazi se... više

84.000€ (1 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru.... više

159.000€ (4 297 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog stana Mirjevo – Matice Srpske | Stan sa terasom

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju trosoban stan u Mirjevu, u ulici Matice Srpske, idealan za porodično stanovanje. Lokacija je mirna, dobro povezana sa ostatkom grada... više

134.000€ (2 093 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/5 spratova