Trosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 90m² · 234.000€
Sociijalno , Centar, Novi Sad, Srbija
234.000€
2 600 €/m²
Novi Sad, Centar, Sociijalno , 3.0, 90m2, 234000EUR
Tip
Stan
Površina
90 m²
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cena
- 234.000€
- Površina
- 90 m² (2 600 €/m²)
- Sprat
- 2
- Ukup. spratova
- 4
- Terasa
- Da
- Uknjižen
- Da
- Ažuriran
- 20.05.2026
- ID
- 1496744
Opis
Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, garaza. Na prodaju odlican trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavace sobe i terase.Uz stan se moze kupiti i garaza od 18m2 kao i ostava u prizemlju zgrade. Ulica je mirna a opet sve je u blizini i Futoska pijaca, Sinagoga, pozoriste, Socijalno, skola, obdaniste i slicno. Zgrada ima oko 15 godina ali je stan ocuvan. Agent Dragan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt info
- Agencija
-
BEOCITY NEKRETNINE
- Reg. posrednika br.
- 554
- Kontakt osoba
- Beocity Nekretnine
- Telefon 1
- 060/328-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/328-... Prikaži broj
- Adresa
- Makenzijeva 22
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Novi Sad, Centar - Dvosoban stan + 19m2 terase ID#1001090
- 221.450€ 68 m2
Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€
- 224.400€ 68 m2
Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²
- 226.366€ 74 m2
Trosoban stan NOVI SAD, 227200€
- 227.200€ 78 m2
Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 3.0, 78m2, 227200EUR
- 227.200€ 78 m2
Dvosoban stan NOVI SAD, 226600€
- 226.600€ 64 m2
Novi Sad, Centar, Kosovska, 4.5, 96m2, 215000EUR
- 215.000€ 96 m2
Trosoban stan NOVI SAD, 215000€