Za upit jednodoban stan u Beogradu pronađeno 101 oglasa

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, Kursulina, 1.0, 53m2, 235000 EUR

Kalenić Pijaca, Beograd

Prodaje se odličan, lepo održavan, jednosoban stan na prvom spratu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Stan za pordaju Cara Uroša ID#5991271

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Cara Uroša U ulici Cara Uroša kod ugla sa Gospodar Jevremovom ulicom za prodaju stan uknjižene površine 31m2. Stan se nalazi... više

136.000€ (4 387 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 1/1 spratova

Vojvođanska, jednosoban stan sa velikom terasom, novogradnja ID#1625

Ledine, Surčin, Beograd

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi... više

87.600€ (1 564 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 0.5, 38m2, 225000 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više

225.000€ (5 921 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 10/40 spratova

STARI GRAD DORCOL 32m2 , 175000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Hercega Stjepana, 1.0, 32 m2, bez terase, II od III sprata, podno grejanje, bez lifta, interfon,... više

175.000€ (5 468 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

VOZDOVAC BULEVAR OSLOBODJENJA 33m2 , (FB) , 129000e

Bulevar Oslobodjenja, Vozdovac, Beograd

U mirnom okruženju bez buke.Na odličnoj lokaciji, sa blizinom više fakulteta, inrastrukturalno odličan. Vrlo interesantan kao investicija jer... više

129.000€ (3 909 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

HITNO! Lux, 200m od Zemunskog Keja ID#1545

Retenzija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX... više

144.888€ (4 996 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/6 spratova

Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 47m2 ID#1602

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju.... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova