Za upit stanovi Cukarica pronađeno 90 oglasa

PRODAJA, 2.0 ADAPTIBILAN STAN, CUKARICKA PADINA

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više

180.000€ (2 903 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

CUKARICA CUKARICKA PADINA 26m2 , 78000e

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo),... više

78.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Sremčica, nov stan 60m2, Savršen Dom nadomak grada

Čukarica , Čukarica, Beograd

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

109.800€ (1 830 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 2.0 STANA NA CUKARICI

Cukarica, Cukarica, Beograd

Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih... više

106.000€ (2 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Čukarica, Čukarička padina, Endija Vorhola, 2.0, 47m2, 174000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 8/10 spratova

Čukarica, Čukarička padina, Obalskih radnika, 3.0, 85m2, 235000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu... više

235.000€ (2 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

STAN CUKARICA SREMČICA 81m2 , 105000e

SremČica, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, SREMČICA, Sare Bernar, Uknjižen Komforan troiposoban stan u stambenoj zgradi, godina gradnje: 2010, sprat:... više

105.000€ (1 296 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 4.sprat

Prodaje se 3.5 stan u centru Zarkova

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Cerak - Lipar, 85m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan.... više

138.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/2 spratova

+ČUKARICA VN 3292

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne... više

699.000€ (2 773 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 252m²
  • 4/8 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

DVA STANA 3.0 i 2.0 cena Dogovor ID#4995

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani... više

250.000€ (2 032 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 123m²
  • 4/5 spratova