Za upit stan Novi Sad zamena novo naselje pronađeno 344 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1100624 CENA 180000e + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Novom Naselju u mirnom delu grada na petom spratu... više

190.000€ (2 714 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Novo Naselje, Novi Sad

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom. Agencijska oznaka stana 1099596, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

300.000€ (3 448 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 175100€

Novo Naselje, Novi Sad

Novo naselje, renoviran i opremljen , velika terasa+++Agencijska oznaka 1061117. Prodaje se odlično renoviran stan ulici Bate Brkića . Stan... više

175.100€ (2 366 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 168000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

NOVO NASELJE , ODLIČAN TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101382. CENA STANA JE 158.000E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se odličan stan... više

168.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p>. Agencijska oznaka 1065588. Cena stana je 147.000e + 3% agencijske provizije. Stan se nalazi u blizini vrtića i škole , marketa , autobuskih... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 247200€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Troiposoban stan na Novom naselju. Prizemlje, terasa. Deo stana je u legalizaciji. IDS 1075017. više

247.200€ (2 548 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101999, cena nekretnine je 167.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 55m2, dvoiposoban,... više

154.000€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102066... oglašena cena + 3 % provizije... UKNJIŽEN delimično renoviran stan na Novom naselju... Kvalitetna zgrada sa liftom... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 91000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje.... više

91.000€ (2 676 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se... više

185.000€ (2 534 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

<p>Agencijska šifra - 1102488... Cena 210.000 eur + 3 % provizije. UKNJIŽEN trosoban dupleks na Novom naselju - Savina. Četrvrti sprat, terasa.... više

180.000€ (2 278 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova