Za upit stan Novi Sad zamena novo naselje pronađeno 344 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 180000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 4/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 74000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila.... više

74.000€ (2 242 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 6/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p><span style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgba(0, 0, 0, 0.87);">Kompletno renovirana nekretnina. Agencijska oznaka stana... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve... više

125.000€ (2 272 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 163000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101124. CENA stana 163 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan, miran kraj, povezan sa gradom. Dvosoban... više

163.000€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 210000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101926 - CENA 210.000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA, Prodaje se trosoban , kompletno renoviran i namešten stan u najlepšem delu... više

210.000€ (3 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Klasičan dvosoban, 59m2, NOVO NASELJE.Agencijska oznaka 1102396. CENA stana 145 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan,... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 177500€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz... više

177.500€ (2 817 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 149000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 156.000 eu +3% agencijske... više

149.000€ (2 709 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 2/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102238 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera u potpuno novoj zgradi na Novom naselju-Bistrica. Grejanje... više

90.000€ (3 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5/6 spratova