Za upit stan Novi Sad zamena novo naselje pronađeno 344 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 225000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102531 CENA 225.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen četvorosoban stan na Novom Naselju, u neposrednoj blizini... više

225.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1065609, Novi Sad, Novo naselje. CENA 129500 sa svim stvarima + ag.provizija 3%. Stan je 37m2, prizemlje, prodaje se... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odlična dvosobna nekretnina,svetla, udobna, luksuzna sa divnom terasom od 20m2 u novijoj zgradi. Agencijska oznaka stana 1098759, cena stana... više

160.000€ (2 424 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102273 - Cena je 155 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Bistrici, na Novom Naselju. Sastoji se... više

155.000€ (2 627 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/7 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 56000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102428 - Cena 56.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se lep jednosoban polunamešten stan na Novom Naselju. Stan poseduje... više

56.000€ (2 333 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 128000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102508, cena nekretnine je 128.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo naselje, 44 m2, dvosoban, prvi sprat.... više

128.000€ (2 909 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 73500€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

JEDNOIPOSOBAN, Novo Naselje, 31m2, POVOLJNO!+++ Agencijska oznaka stana 1101508, Novi Sad, Novo Naselje-Šonsi. Jednosoban uknjižen stan od 31m2,... više

73.500€ (2 370 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 5/6 spratova

Novo naselje 50kv

Novo naselje, Novo Naselje, Novi Sad

Odlična održavana nekretnina. Stan se prodaje sa plakarima više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 110000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102157 - CENA 110.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se renoviran , namešten, jednosoban stan u Tozinom sokaku, na... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Velik jednosoban stan, koji lako može postati dvosoban. Agencijska oznaka stana 1098486, cena stana je 105.000e + 3 % agencijske provizije,... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 442530€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Petosoban luksuzan stan u novoj urbanoj vili +++ Agencijska oznaka stana 1099935, Novi Sad, Novo Naselje. Prodaja stana u novoj urbanoj vili... više

442.530€ (2 682 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 1/3 spratova

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na Novom Naselju - 25, 7m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan,... više

91.800€ (3 530 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/6 spratova