Za upit stanova Beograd stari grad pronađeno 289 oglasa

PETOSOBAN STAN, STARI GRAD, TERAZIJSKI PLATO

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Tik ispod terazijskog platoa u lepoji odrzavanoj salonskoj zgradi nalazi se ovaj novoizgradjeni dupleks stan. Stan je po strukturi 5,0, izuzetno... više

365.000€ (2 765 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 4.sprat

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

3.5 STAN, CENTAR - FANTASTICNA LOKACIJA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više

298.000€ (4 082 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

ODLICAN, 4.5 SALONAC U CENTRU GRADA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Stari grad, Kalemegdan, Cara Uroša, 1.0, 40m2, 168000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno... više

168.000€ (4 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 2.0, 65m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj... više

270.000€ (4 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Skadarlija, , 1.5, 44m2, 200000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски... više

200.000€ (4 545 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Stari grad, Skupština, Takovska, 3.5, 97m2, 347000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124801, I/IV, klima, lift, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

347.000€ (3 577 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Čika Ljubina, 3.0, 73m2, 409000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjizen, luks renoviran, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan... više

409.000€ (5 602 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Uroša, 5.0, 240m2, 999000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123425, I/IV, klima, salonski, uknjizen, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

999.000€ (4 162 €/m²)

  • 5 soba
  • 240m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²