Za upit jednoiposoban dvosoban stan Bulevar oslobodnja Novi Sad pronađeno 23 oglasa

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 63m2, 162000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 119081, V/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru... više

162.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/14 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128740, I/VIII, klima, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Na prodaju odlican komforan dvosoban stan od 65m² na... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 41m2, 155500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130995, V/, klima, lift, terasa, podrum. PRODAJE SE — Kompletno renoviran i namestен stan | Bulevar Oslobodjenja Stan na odlicnoj... više

155.500€ (3 792 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Oslobodjenja 43m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 1.5, 46m2, 143000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 114144, II/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodajem naznacenu nekretninu na top lokaciji,100 metara od Futoske pijace. Prednost... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/6 spratova