Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd
Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više
50.000€ (2 380 €/m²)
Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd
Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više
53.000€ (2 304 €/m²)
Rakovica, Rakovica, Beograd
Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više
62.000€ (2 066 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više
60.000€ (2 000 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln... više
70.000€ (2 000 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera,... više
72.000€ (2 400 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 113421, I/III, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlican nov stan sa parking mestom. Stan... više
75.000€ (1 923 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više
82.000€ (2 733 €/m²)
Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd
1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više
88.000€ (2 838 €/m²)
Miljakovac 3, Rakovica, Beograd
Objekat će raspolagati sa ukupno 10 stanova raspoređenih na dve etaže, tj. u prizemlju ( visina I sprata ) i na I spratu. U ponudi su stanovi... više
88.000€ (2 200 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više
90.000€ (2 571 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 127856, IV/IV, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, stambena... više
90.000€ (2 093 €/m²)