Kuća, Novi Sad - Stari Grad | Prodaja · 244m² · 900.000€

Zlatne Grede , Stari Grad, Novi Sad, Srbija

900.000€

3 688 €/m²

Novi Sad, Stari grad, Zlatne grede, 5.0, 244m2, 900000EUR

Tip

Kuća

Površina

244 m²

Struktura

5+

Grejanje

Gas

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
5+
Cena
900.000€
Površina
244 m² (3 688 €/m²)
Grejanje
Gas
Uknjižen
Da
Ažuriran
14.05.2026
ID
1496334

Opis

Agencijski ID: 132233, 3a, spratna, 2, uknjizen. Lux gradnja. Uknjizena 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs

Kontakt info

Reg. posrednika br.
554
Kontakt osoba
Beocity Nekretnine
Telefon 1
060/328-... Prikaži broj
Telefon 2
011/328-... Prikaži broj
Adresa
Makenzijeva 22
Beograd , Srbija

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine