Za upit penthous pronađeno 68 oglasa

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

Unique luxury penthouse, Jagodina

Kajsijar, Jagodina

Za sve one koji hedonizam stavljaju na prvo mesto i bezgranično uživaju u životu imamo jedinstvenu ponudu stana – PENTHOUSE U JAGODINI! U... više

360.000€ (1 058 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 340m²
  • 6/6 spratova

LUX PENTHOUSE SA POGLEDOM NA DUNAV

Visnjica, Palilula, Beograd

Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više

495.000€ (1 787 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 277m²
  • 3.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, CETVOROSOBAN LUKSUZAN PENTHOUSE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, cetvorosoban stan, koji se nalazi na trecem poslednjem spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka!... više

1.133.600€ (5 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 218m²
  • 3.sprat

Ekskluzivan penthouse u strogom centru grada – 222 m2

Centar, Jagodina

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 116m2 - PENTHOUSE

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4.0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura... više

323.640€ (2 790 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Grbavica - Petosoban, penthouse stan ID#1001100

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske... više

669.500€ (1 864 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 359m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se četvorosoban penthouse stan - Liman 4 144m2

Liman 4, Novi Sad

Prodaja penthouse stana u Novom Sadu, smeštenog na prestižnoj lokaciji Liman 4, u ulici Narodnog Fronta. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran,... više

336.600€ (2 337 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju dvosoban penthouse - Stari Grad 48m2 + 170m2 terasa

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja izuzetnog dvosobnog penthouse-a u Novom Sadu, smeštenog u samom srcu Stari Grad, na prestižnoj i retko dostupnoj lokaciji. Stan ima... više

204.000€ (4 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 5/5 spratova

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

367.200€ (2 198 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

412.000€ (2 467 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat