Za upit penthous pronađeno 68 oglasa

Novi Sad, Telep, Ćirila i Metodija, 5.0, 136m2, 299200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122129, II/II, dupleks, u izgradnji, garaza, stambena zgrada. Prodaje se duplex penthouse od 136 m² sa velikom krovnom terasom... više

299.200€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 555000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100859: Cena stana 555.000 sa pdv om +3% agencijske provizije. 2 GARAŽNA MESTA. Predstavljamo vam penthouse koji se prostire... više

555.000€ (3 000 €/m²)

  • 5 soba
  • 185m²
  • 7/7 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska, 91m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen,... više

320.000€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 7/7 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102472 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 072 €/m²)

  • 3 soba
  • 111m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 234m2, 500000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestiznijih... više

500.000€ (2 136 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 24m2, 118320EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119296, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

118.320€ (4 930 €/m²)

  • 24m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 211m2, 1044450EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119295, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

1.044.450€ (4 950 €/m²)

  • 211m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 80m2, 352000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

352.000€ (4 400 €/m²)

  • 80m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 20000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

20.000€ (1 666 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 78m2, 347100EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119294, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

347.100€ (4 450 €/m²)

  • 78m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 21000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²