Za upit Beograd Vozdovac lekino brdo novo pronađeno 48 oglasa

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 330000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

330.000€ (6 111 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 84m2 , lux ID#1556

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

168.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Davida Pajića 119m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.5, 119m2(dve terase), 3/4, duplex, garaža, inverter, bez ulaganja Nepokretnost se nalazi na Lekinom brdu u kratkoj, jednosmernoj, mirnoj... više

304.000€ (2 554 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog, 108m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više

280.000€ (2 592 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska, 60m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine... više

219.900€ (3 665 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • vp/3 spratova

Lekino brdo, Cankareva, 48m2, 2.0, 3/3, uknj

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom... više

177.000€ (3 687 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 299m2 , T , 547000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Dragacevska, 7.0 poslovna zgrada od 299 m2, terasa + 45 m2 podrum, na 2 ara placa, PO +... više

547.000€ (1 829 €/m²)

  • 299m²

Lekino brdo, Lazara Tasića, 4.0, 163m2, 3/4, uknj

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je... više

357.500€ (2 193 €/m²)

  • 4 soba
  • 163m²
  • 3/4 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Lekino brdo, Pašmanska, 3, 0, eg, terasa 90m2 ID#1601

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više

230.000€ (4 693 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova