Za upit Beograd Vozdovac lekino brdo novo pronađeno 46 oglasa

Lekino brdo, Pašmanska, 3, 0, eg, terasa 90m2 ID#1601

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više

230.000€ (4 693 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

LEKINO BRDO, VOZDOVAC, PETOSOBAN STAN

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam... više

518.000€ (3 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

Četvorosoban uknjižen stan na Lekinom brdu

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više

303.400€ (3 700 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara, 52m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj... više

183.000€ (3 519 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, , 5.0, 370m2, 547000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101835, telefon, uknjizen, parking, poslovna zgrada. **Poslovni objekat na Lekinom brdu** Na prodaju je jednospratni poslovni... više

547.000€ (1 478 €/m²)

  • 370m²

Lekino brdo, parking mesta u garaži ID#1557

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo.... više

20.000€ (1 333 €/m²)

  • 15m²

Voždovac, Lekino brdo - Davida Pajića 119m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.5, 119m2(dve terase), 3/4, duplex, garaža, inverter, bez ulaganja Nepokretnost se nalazi na Lekinom brdu u kratkoj, jednosmernoj, mirnoj... više

304.000€ (2 554 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Vojvode Prijezde, 198m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Vojvode Prijezde lokal, 198m2, PR/5, EG Lokal u novoj zgradi, pod dvogodišnjim zakupom. Pogodan za investicionu... više

600.000€ (3 030 €/m²)

  • 198m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lekino brdo – 485kvm +1,2ar ID#18153

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

U mirnom delu Lekinog brda na placu od 3,1ar nalazi se ova porodična kuća, PO + PR + I + POT, pvc stolarija. Kuća ima devet soba, četiri kupatila,... više

850.000€ (1 752 €/m²)

  • 485m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, , 3.0, 96m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 11222, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, podrum, dvorisna zgrada. Na prodaju... više

255.000€ (2 656 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²