Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan.... više
219.000€ (3 590 €/m²)
Zemunski kej, Zemun, Beograd
Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj... više
124.000€ (4 769 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
127.500€ (3 269 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
99.000€ (3 000 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
117.000€ (3 000 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
125.400€ (2 786 €/m²)
Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen,... više
320.000€ (3 516 €/m²)
Donji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više
230.000€ (4 423 €/m²)
Novi Grad, Zemun, Beograd
Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran... više
215.000€ (2 336 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje... više
92.000€ (2 243 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više
250.000€ (3 968 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više
100.000€ (2 173 €/m²)