Za upit salonski stan Novi Sad stari grad prodaja do 180000 eura pronađeno 65 oglasa

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

170.000€ (7 083 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića, 47m2

Institut za majku i dete, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U JOVANKE RADAKOVIC, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je dvosoban stan koji odlikuje promisljeno uredjen prostor i mirna pozicija neposredno uz Zvezdarsku sumu. Nalazi se na prvom spratu... više

138.000€ (2 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više

132.210€ (3 004 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

ZEMUN GORNJI GRAD 60m2 , T , 179596e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta,... više

179.596€ (2 993 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • Visoko prizemlje.sprat

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Zemun, Batajnica, Majora Zorana Radosavljevića, 2.0, 40m2, 86000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127292, I/IV, lift, terasa, novogradnja. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini svih sadrzaja neophodnih za normalan zivot.... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova