Za upit nekretnine Beograd Hram svetog save pronađeno 282 oglasa

SARMANTNA GRADSKA KUCA U NAJLEPSEM DELU VRACARA

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Sarmantna gradska kuca, tipicna za vreme svog nastanka, nalazi se u prelepom dvoristu sa starim stablima ukupne povrsine 276m2 odn. 2,7 6ari.... više

450.000€ (4 455 €/m²)

  • 101m²

PRODAJA, 3.5 STAN, KURSULINA, 110 M2, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa... više

385.000€ (4 583 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 4.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska, 2.5, 74m2, 259000 EUR

Hram Svetog Save, Beograd

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN KOD HRAMA SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Dizajnerski stan na prestiznoj lokaciji u srcu Vracara U mirnoj ulici, na svega nekoliko koraka od Hrama Svetog Save i Karadjordjevog parka... više

314.000€ (4 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

ODLICAN, 4.5 SALONAC U CENTRU GRADA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova, 136m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova 5.0, 136m2 (terasa 34m2), TA, 2/2, podrum, parking Odličan stan u predratnoj vili, odmah kod Karađorđevog... više

310.000€ (2 279 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska, 148m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska 4.0, 148m2, terasa, 2/4, podno grejanje, toplotne pumpe, lift U ponudi četvorosoban stan u luksuznoj... više

784.400€ (5 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 2/4 spratova