Za upit Cerak pronađeno 24 oglasa

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 76m2, 150000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u... više

150.000€ (1 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/1 spratova

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji,... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Čukarica, Cerak - Prištinska, 76m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju... više

145.000€ (1 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

CUKARICA CERAK VINOGRADI 59m2 , 193000e

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. uknjizen 5/7 BREZA više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza, 59m2

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Čukarica, Cerak - Lipar, 85m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan.... više

138.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Cerak - Stojana Matića, 50m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno... više

122.000€ (2 440 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

STAN CUKARICA CERAK 50m2 , T , 110000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Šavnička, NIJE UKNJIŽEN dvosoban stan bez ulaganja sa terasom, novija gradnja, visoko prizemlje,... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 61m2, 185000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i... više

185.000€ (3 032 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova