Za upit vikendica pronađeno 1930 oglasa

Kuća koja zarađuje za vas na top lokaciji!

Kajsijar, Jagodina

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

LEPA KUCA! SPRATNICA! PO EXTRA CENI!

Okolina, Sombor

Na prodaju je prelepa kuća na sprat, smeštena na Gakovackom putu u Somboru, površine 66 m², na placu od oko 9 ari. Ova kuća zaista odiše toplinom... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat

KUĆA U STAROJ SELENČI

Stara Selenča, Sombor

KUĆA! Prodaje se kuća od čvrstog materijala, uknjižene površine 120m2 na placu od 1.5a. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

48.000€ (400 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

KUĆA SA VELIKOM OKUĆNICOM

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Bukovac! Novija gradnja! 180m2, 5 soba, kupatilo, visoko potrovlje, grejanje na cvrsto gorivo, 160m2 pomocnih objekata, kolski ulaz, kuća... više

103.000€ (572 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat

- kraljevo sf 2578

Kraljevo

Na prodaju porodična kuća površine 300m2, odmah useljiva sa dva nezavisna trosobna stana od 90m2, garaža i kotlarnica u prizemlju i potkrovlje... više

217.500€ (725 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

- crna gora reževići sf 2211

REŽEVICI I, Budva

U jednom od najatrativnijih lokacija na Crnogorskom primoriju u mestu Reževići u blizini Svetog Stefana, prodaje se započeta kuća sa uređenim... više

1.000.000€ (3 300 €/m²)

  • 303m²
  • .sprat

Spratna, dvorišna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Zaovinsko jezero-Tara, 80m2, plac 121 ar

Mokra gora, Tara, Užice

Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više

600.000€ (7 500 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Kuća u centru Paraćina sa garažom

Paraćin

Kuća poseduje dve spavaće sobe, hodnik kombinovanu sobu. Sprat kiće je poluzavršen. Kuća poseduje sve priključke kao i grejanje na gas. Moguća... više

100.000€ (537 €/m²)

  • 186m²
  • .sprat

Porodična stammbena zgrada sa pomočnim objektom

Gloždak, Paraćin

Renovirani objekat u gradskoj zoni sa urađenim etažnim grejanjem. Sama kuća ima kuhinju sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo. Uz kuću postoji... više

70.000€ (429 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat