Za upit Cerak pronađeno 24 oglasa

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 65m2, 195717 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu... više

195.717€ (3 011 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

STAN CUKARICA CERAK 76m2 , 2T , 140000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975,... više

140.000€ (1 842 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Čubura, Cerska, Kuća, 74m2, 164500 EUR

Čubura, Beograd

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne... više

164.500€ (2 222 €/m²)

  • 74m²

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova

Vračar, Crveni krst- Cerska, 23m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst- Cerska 0.5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru,... više

103.000€ (4 478 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje

Obrenovac, Piroman, Milutina Erakovica , 3.0, 94m2, 54000EUR

Piroman, Beograd

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

54.000€ (574 €/m²)

  • 94m²

Sell tenanted flat Vracar Beograd Expo 2027 invest estate property

Hram Save Neimar Cubura Krst Slavija Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

365.000€ (3 318 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova