Za upit zamena stana Beograd Cukarica Cerak uknjizen pronađeno 12 oglasa

Čukarica, Cerak - Lipar, 85m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan.... više

138.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

CUKARICA CERAK VINOGRADI 59m2 , 193000e

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. uknjizen 5/7 BREZA više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza, 59m2

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Odličan porodičan stan, Cerak Vinogradi

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan,... više

270.000€ (2 872 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 5/6 spratova

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

520.000€ (3 058 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Cerak - Prištinska, 76m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju... više

145.000€ (1 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

STAN CUKARICA CERAK 76m2 , 2T , 140000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975,... više

140.000€ (1 842 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2.sprat

Čukarica, Cerak - Stojana Matića, 50m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno... više

122.000€ (2 440 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

kvalitetna gradnja, odlican raspored renoviran ID#4945

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo... više

165.000€ (1 987 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 3/6 spratova

Čukarica, Filmski Grad - Stevana Luburića 135m2

Filmski Grad, Čukarica, Beograd

4.5, 135m2 (tri terase), triplex, CG/gas, interfon, internet, klima, KTV Ulica Stevana Luburića nalazi se između naselja Cerak i Filmski grad,... više

330.000€ (2 444 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 1/3 spratova