Za upit stanovi petlovo brdo Beograd pronađeno 106 oglasa

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petlovo brdo - centar naselja, uknjižen trosoban stan 88m2 + terasa ID#1603

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda,... više

132.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/1 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 208000 EUR

Petlovo Brdo, Beograd

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

RAKOVICA PETLOVO BRDO 33m2 , L , 79900e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Komotan stan od 33m2, u mirnom kraju, na odlicnoj poziciji. Sva potrebna infrastruktura. Kontakt: 060 02 44 777 Visenamenska soba, kuhinja,... više

79.900€ (2 421 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Petlovo brdo, Gočka, 62m2+25m2, 1 ar dvorišta ID#1640

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena... više

115.000€ (1 854 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/1 spratova

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50.93m2+10.45m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje