Za upit stan Beograd Vracar od 150000 do 250000 pronađeno 39 oglasa

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove, 45m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 2.0, 45m2, VPR/2, norveški radijatori, klima, interfon U ponudi odličan dvosoban stan na traženoj lokaciji.... više

175.000€ (3 888 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • vp/2 spratova

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stan za prodaju Crveni krst ID#599477

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem... više

220.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Maksima Gorkog, 68m2, 2.0, 1/2

Crveni krst, Vračar, Beograd

Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan, uknjižen bez upisane kvadrature, merno 68m2 salonskog tipa, visina plafona 2,9m. Na prvom spratu je od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Mutapova 46m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, 45m2, 1.5, 3/5

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više

235.000€ (5 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Neimar - Vardarska 47m2

Neimar, Vračar, Beograd

2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više

229.000€ (4 872 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova