Trosoban stan, Beograd - Kaludjerica | Prodaja · 73m² · 124.500€
Mirijevska , Kaludjerica, Grocka, Beograd, Srbija
124.500€
1 705 €/m²
GROCKA KALUDJERICA 73m2 , 124500e
Tip
Stan
Površina
73 m²
Struktura
3
Grejanje
Etažno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cena
- 124.500€
- Površina
- 73 m² (1 705 €/m²)
- Sprat
- 1
- Grejanje
- Etažno
- Garaža
- Ne
- Uknjižen
- Ne
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 1496204
Opis
Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku.
Kontakt: 069/2419-353 ... Prikaži broj MIRIJEVSKA
Kontakt info
- Agencija
-
VIN TIM PROFESIOAL
- Reg. posrednika br.
- 332
- Kontakt osoba
- Vin Tim
- Telefon 1
- 011/ 406-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/ 406-... Prikaži broj
- Adresa
- Cara Dušana br.27
- Stari grad
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Grocka, Boleč – Hajduk Stanka, 66m2
- 120.000€ 66 m2
Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5695
- 135.000€ 70 m2
GROCKA KALUDJERICA 87m2 , 139000e
- 139.000€ 87 m2
Kaluđerica - 74kvm + 25kvm garaža + 2ara
- 149.000€ 74 m2
Grocka, Kaluđerica - Izvorska, 81m2
- 150.800€ 81 m2
GROCKA KALUDJERICA 90m2 , 145000e
- 145.000€ 90 m2
GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 149000e
- 149.000€ 81 m2
GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e
- 150.800€ 81 m2
GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 149000e
- 149.000€ 80 m2
GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e
- 150.800€ 81 m2
Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR
- 85.500€ 63 m2
GROCKA KALUDJERICA 82m2 , 2T , 152600e
- 152.600€ 82 m2