Za upit zamena stana manji za veci Beograd Cukarica Cerak pronađeno 16 oglasa

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

520.000€ (3 058 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Filmski Grad - Stevana Luburića 135m2

Filmski Grad, Čukarica, Beograd

4.5, 135m2 (tri terase), triplex, CG/gas, interfon, internet, klima, KTV Ulica Stevana Luburića nalazi se između naselja Cerak i Filmski grad,... više

330.000€ (2 444 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 1/3 spratova

Odličan porodičan stan, Cerak Vinogradi

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan,... više

270.000€ (2 872 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 5/6 spratova

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

Čukarica, Cerak - Lipar, 85m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan.... više

138.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/2 spratova

kvalitetna gradnja, odlican raspored renoviran ID#4945

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo... više

165.000€ (1 987 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 3/6 spratova

STAN CUKARICA CERAK 76m2 , 2T , 140000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975,... više

140.000€ (1 842 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2.sprat

Čukarica, Cerak - Prištinska, 76m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju... više

145.000€ (1 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

CUKARICA CERAK VINOGRADI 59m2 , 193000e

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. uknjizen 5/7 BREZA više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5.sprat