Za upit stan Novi Sad novo naselje pronađeno 352 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Novo Naselje, Novi Sad

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom. Agencijska oznaka stana 1099596, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

300.000€ (3 448 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1065609, Novi Sad, Novo naselje. CENA 129500 sa svim stvarima + ag.provizija 3%. Stan je 37m2, prizemlje, prodaje se... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 175100€

Novo Naselje, Novi Sad

Novo naselje, renoviran i opremljen , velika terasa+++Agencijska oznaka 1061117. Prodaje se odlično renoviran stan ulici Bate Brkića . Stan... više

175.100€ (2 366 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odlična dvosobna nekretnina,svetla, udobna, luksuzna sa divnom terasom od 20m2 u novijoj zgradi. Agencijska oznaka stana 1098759, cena stana... više

160.000€ (2 424 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 105000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102641 CENA 105.000e + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA Na prodaju svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 40m² na Novom naselju.... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 147.000 eu +3% agencijske... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 177500€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz... više

177.500€ (2 817 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 168000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

NOVO NASELJE , ODLIČAN TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101382. CENA STANA JE 158.000E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se odličan stan... više

168.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 442530€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Petosoban luksuzan stan u novoj urbanoj vili +++ Agencijska oznaka stana 1099935, Novi Sad, Novo Naselje. Prodaja stana u novoj urbanoj vili... više

442.530€ (2 682 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 1/3 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 53000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102428 - Cena 56.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se lep jednosoban polunamešten stan na Novom Naselju. Stan poseduje... više

53.000€ (2 208 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova