Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa.... više
400.000€ (1 666 €/m²)
Begaljica, Grocka, Beograd
Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija,... više
140.000€ (350 €/m²)
Autokomanda, Vozdovac, Beograd
Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više
570.999€ (4 567 €/m²)
Baljevac, Obrenovac, Beograd
• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više
35.000€ (714 €/m²)
Medjuluzje, Mladenovac, Beograd
IZUZETNO KVALITETNO GRAĐENA KUĆA SA GARAŽOM I PLACEM OD 10 ARI. ODMAH USELJIVA, JER SEM SPOLJNE PVC STOLARIJE, DOBRIH PODOVA I KUPATILA, KUĆA... više
89.000€ (589 €/m²)
Dobanovci, Surčin, Beograd
Surčin, Dobanovci – Breg plac, 541.51 ar Prodaje se zemljište u građevinskom području pored obilaznog autoputa u Dobanovcima, na prostoru... više
3.000.000€ 0 €/m²)
Blok 23, Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon,... više
246.000€ (3 514 €/m²)
Banovo Brdo, Cukarica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banovo brdo, Pozeska, 10.0 poslovni prostor od 315 m2, velika terasa, III od IV sprata, cg, lift, interfon,... više
630.000€ (2 000 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više
498.000€ (4 527 €/m²)
Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd
Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više
120.000€ (3 529 €/m²)
Bežanijska Kosa 2, Beograd
Izuzetno kvalitetna na mirnoj, prelepoj lokaciji. Gradnje je iz 2010. godine, Energoprojekt, uz dodatno renoviranje i adaptaciju - u kuću je... više
950.000€ (2 638 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon,... više
90.000€ (2 000 €/m²)