Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1309 oglasa

Rakovica, Petlovo brdo, Kružni put Kijevo, 19a, 950000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 128545, uknjizen, plac. Usvojen Regulacioni plan. Dozvoljena gradnja. Formirana parcela. Maksimalni indeks zauzetosti 40%,... više

950.000€ (500 €/m²)

  • 1900m²

Palilula, Višnjička Banja, Despotovačka, 28a, 280000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 29248, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi u izgradjenom naselju. U blizini se planira uvodjenje autobuske... više

280.000€ (100 €/m²)

  • 2800m²

Rakovica, Petlovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.5, 35m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više

90.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Vojni put II - Kolubarske bitke, 340m2

Vojni put II, Zemun, Beograd

Zemun, Vojni put II - Kolubarske bitke kuća, 7.0, 340m2, terasa, PO+PR+1, podno grejanje, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više

695.000€ (2 044 €/m²)

  • 340m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA, KUCA U ZEMUNU-GORNJI GRAD, KOMPLETNO SREDJENA

Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više

550.000€ (2 200 €/m²)

  • 250m²

Čukarica, Rucka, Rucka, 96a, 20000EUR

Rucka, Beograd

Agencijski ID: 88982, uknjizen, njiva. Plac je poljuprivredno zemljiste. Nalazi se 4km od glavnog puta za Obrenovac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

20.000€ (2 €/m²)

  • 9600m²

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Ovča, , 29a, 70000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 75885, deljiv, plac. Deljiv, ako bude uzimalo manje ari 2500 je po aru. Trenutno se vodi kao njiva, ali moze da se prebaci u... više

70.000€ (24 €/m²)

  • 2900m²

Čukarica, Sremčica, Moštanička, 165a, 265000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 72768, uknjizen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na putu ka Ostruznici i Mostanici na 600m od glavne ulice u Sremcici. Pravougaonog... više

265.000€ (16 €/m²)

  • 16500m²

Surčin, Dobanovci, , 113a, 355000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 98827, uknjizen, plac. Na zapadu Dobanovackog atara se nalazi zemljiste , na oko petsto metara od asvalta , struje , vode ,... više

355.000€ (31 €/m²)

  • 11300m²

Barajevo, Guncati, Lipovačka, Kuća, 110m2, 100000 EUR

Guncati, Beograd

U predivnoj prirodi, kuća od 110m2 u osnovi i iskoristivih 70m2 u potkrovlju (u sivoj fazi). Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom... više

100.000€ (909 €/m²)

  • 110m²