Učiteljsko naselje, Zvezdara, Beograd
U prilici smo da vam ponudimo dve odlične kuće na placu od 3,3 ara. Prizemna kuća od 57m2 je adaptirana u trosobni stan, sa dva ulaza i dva... više
600.000€ (1 796 €/m²)
Dusanovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 256.45 m2 sa 3 terase PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više
769.000€ (3 003 €/m²)
Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više
470.000€ (5 053 €/m²)
Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više
260.000€ (3 058 €/m²)
Dorcol, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Dubrovacka, 1.5, 31 m2, bez terase, VPR od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više
155.000€ (5 000 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon,... više
90.000€ (2 000 €/m²)
Vozdovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv,... više
185.000€ (2 605 €/m²)
Barajevo, Beograd
U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata.... više
58.000€ (966 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 90862, 23a, spratna, struja, klima, terasa, garaza. Na prodaju prostrana i sarmantna porodicna kuca povrsine 212m2, smestena... više
360.000€ (1 125 €/m²)
Ugrinovci, Beograd
Agencijski ID: 127971, 6a. Nova kuca sa garazom na placu od 6 ari. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri spavace sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom... više
125.000€ (905 €/m²)
Kaluđerica, Grocka, Beograd
Vertikala kuće od 312kvm na 1,5ar placa, pogodna za porodicu. Koncipirana kao dva odvojena stana na I i II spratu i mogućnost trećeg stana u... više
288.000€ (923 €/m²)
Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd
Na prodaju građevinsko zemljište površine 65,44 ari, u mestu Mala Moštanica. Lokacija: • 10 km od Obrenovca • 6 km od uključenja na autoput... više
67.000€ 0 €/m²)