Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100932 - CENA 450000 + 3 % provizija agencije. Uknjižen trosoban komforan stan u samom centru, pešačka zona. Stan je neobičnog... više
450.000€ (3 358 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate... više
350.000€ (2 991 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više
175.100€ (2 501 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj... više
247.200€ (4 120 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Almaški kraj (Podbara), površine 50 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od ukupno dva... više
135.000€ (2 596 €/m²)
Telep, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više
87.431€ (3 014 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više
144.200€ (3 433 €/m²)
Cara Dušana, Novi Sad
U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više
125.970€ (2 929 €/m²)
Telep, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična... više
224.400€ (2 097 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više
40.669€ (1 768 €/m²)
Centar, Novi Sad
PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više
292.357€ (3 143 €/m²)
Adice, Novi Sad
Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više
97.720€ (2 220 €/m²)