Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 195000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095572. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Dvoetažni penthaus bez kosina sa pogledom na Frušku goru. U... više

195.000€ (1 839 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 5/6 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN 39M2 PETROVARADIN STARI MAJUR ODMAH USELJIVO TERASA LI

Petrovaradin, Novi Sad

Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična... više

114.240€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Prodaja nameštenog trosobnog stana 99m2 – Stari Grad, Novi Sad, odlična lok

Stari Grad, Novi Sad

Na prodaju je kompletno namešten trosoban stan od 99m2 u Starom Gradu u Novi Sad, u ulici Laze Kostića, na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih... više

321.205€ (3 244 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Prodaja trosobnog stana na Keju - 85m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum... više

306.000€ (3 600 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/12 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Garsonjera PETROVARADIN, 65000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101200 Na prodaju uknjižena suterenska garsonjera u Petrovaradinu. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA. Idealna kako za život,... više

65.000€ (2 241 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, Bulevar Patrijarha Pavla, 1.5, 36m2, 129000

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju lep namesten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na cetvrtom... više

129.000€ (3 583 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Detelinara, Kalmana Langa, 3.0, 62m2, 117800EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131917, V/, uknjizen. Na prodaju lep, funkcionalan dupleks u prelepom kraju punom zelenila. Potpuno opremljen namestajem i novom,... više

117.800€ (1 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Klasičan dvosoban, 59m2, NOVO NASELJE.Agencijska oznaka 1102396. CENA stana 145 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan,... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190950€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101857 CENA: 190.950e + provizija agencije od 3% Na prodaju izuzetno očuvan i pažljivo održavan trosoban stan, smešten... više

190.950€ (2 850 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 175000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2... više

175.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/2 spratova