Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1000618

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole,... više

113.300€ (3 540 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižen troiposoban stan ID#1001145

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Milana Koma. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj... više

257.500€ (2 959 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar - Nov jednoiposoban stan ID#1001152

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

250.000€ (5 208 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1001159

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših... više

267.800€ (3 618 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 2/4 spratova

Uknjizen stan na Limanu 1

Liman 1, Liman 1, Novi Sad

Uknjizen kompletno renoviran stan Opremljen Dve spavace sobe Visoko prizemlje Kontakt na tel 0694416635 više

159.000€ (2 564 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Penthouse Liman 3 – renoviran četvorosoban stan, 2 kupatila, terasa, TOP pon

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je izuzetan četvorosoban stan u penthouse stilu, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija – Liman 3. Stan se nalazi u kvalitetnoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

Troiposoban stan PETROVARADIN, 163200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102562, cena nekretnine je 163.200e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Petrovaradin, 71 m2, troiposoban, visoko prizemlje.... više

163.200€ (2 298 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102154 - Uknjižen četvorosoban stan na naj atraktivnijoj lokacii blizu fakulteta i studentskih domova. Stan je jako lepo... više

370.000€ (3 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102107 - CENA 150.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Prodaje se trosoban, namešten stan na Bulevaru , na odličnoj i atraktivnoj... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/11 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 72000€

Telep, Novi Sad

<p>Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep.... više

72.000€ (2 571 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 178000€

Centar, Novi Sad

<p>JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 178 000e + 3% agencijske... više

178.000€ (1 956 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 69000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

69.000€ (2 379 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova