Garsonjera, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 28m² · 106.000€
Danila Kiša , Grbavica, Novi Sad, Novi Sad, Srbija
106.000€
3 785 €/m²
Novi Sad, Grbavica - Uknjižena garsonjera ID#1001211
Tip
Stan
Površina
28 m²
- Cena
- 106.000€
- Površina
- 28 m² (3 785 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ukup. spratova
- 5
- Ažuriran
- 15.05.2026
- ID
- 1496526
Opis
Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličana, uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu, blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada... Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Prodaje se sa svim nameštajem i belom tehnikom prikazanim na fotografijama. Pozicionirana na I spratu stambene zgrade sa liftom. Useljiva po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Kontakt info
- Agencija
-
Vinson doo Novi Sad
- Reg. posrednika br.
- 1085
- Kontakt osoba
- Vinson doo novi sad
- Telefon 1
- 064861... Prikaži broj
- Telefon 2
- 064861... Prikaži broj
- Adresa
- Železnička br.48
- Centar
- Novi Sad , Srbija
Slične nekretnine
Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098
- 101.350€ 41 m2
Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 0.5, 28m2, 103000EUR
- 103.000€ 28 m2
Jednosoban stan NOVI SAD, 98000€
- 98.000€ 28 m2
Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147
- 97.850€ 42 m2
Jednosoban stan NOVI SAD, 108000€
- 108.000€ 31 m2
Novi Sad, Grbavica, Alekse Šantića, 1.0, 24m2, 93000EUR
- 93.000€ 24 m2
Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93000€
- 93.000€ 36 m2
Novi Sad, Grbavica, , 1.5, 36m2, 93000EUR
- 93.000€ 36 m2