Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više
96.305€ (1 926 €/m²)
Adice, Novi Sad
40.669€ (1 768 €/m²)
Adice, Novi Sad
153.736€ (1 708 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više
163.200€ (2 092 €/m²)
Adice, Novi Sad
Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više
82.261€ (1 869 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,... više
76.500€ (2 250 €/m²)
Adice, Novi Sad
43.337€ (1 733 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara... više
88.230€ (2 520 €/m²)
Adice, Novi Sad
U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje... više
80.300€ (1 911 €/m²)
Adice, Novi Sad
U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više
75.396€ (1 933 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i... više
135.053€ (2 648 €/m²)
Adice, Novi Sad
97.720€ (2 220 €/m²)