Za upit stanovi Novi Sad Adice pronađeno 98 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097686. CENA stana 140 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking... više

140.000€ (2 692 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102261 . CENA 155.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen 1/1. Četvorosoban stan na Adicama od 95m2. Pozicioniran na... više

155.000€ (1 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 148000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102185 - Cena je 148.000 eura + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Adicama u Telepskoj dolini. Stan se sastoji... više

148.000€ (2 426 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102014 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen manji dvoiposoban stan u Adicama, na samoj granici sa... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102476 - Cena je 180 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Adicama. Sastoji se iz prostranog... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100850 - CENA: 130 000 e + 3 % agencijske provizije. Dupleks na Adicama. Uknjižen je donji deo, 43m2. Satoji se od manje... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 83000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100954 Cena stana 85,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se dvosoban stan od 30m2, na Adicama, u novoj zgradi. Stan je... više

83.000€ (2 766 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100334 CENA 110.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj... više

110.000€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 113300€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094257 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi... više

113.300€ (928 €/m²)

  • 2 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na... više

155.000€ (1 987 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

ADICE -TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. CENA 130.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade... više

130.000€ (2 241 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135470€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan... više

135.470€ (1 908 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova