Za upit stanovi Beograd pronađeno 1815 oglasa

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan od 53.01m², PK | Obrenovac (CENTAR) – 106.020€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim... više

106.020€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje.sprat

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Troiposoban stan u izgradnji 61.35m², PR, Obrenovac - 101.228€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na... više

101.228€ (1 659 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 1.0, 49m2, 130000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan... više

130.000€ (2 653 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • 11/11 spratova

Palilula, Karaburma, Generala Aračića, 2.5, 94m2, 240000 EUR

Karaburma, Beograd

U ponudi stan na lepoj lokaciji Karaburme, na par minuta od Bogoslovije. Stan je skoro renoviran, ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak... više

240.000€ (2 553 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 1/3 spratova

STARI GRAD CENTAR 58m2 , T , 285000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Jelene Cetkovic, 3.0, 58 m2 sa terasom, IV od IV sprata, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 47m2 , 121000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Ljuba Vuckovica, 1.5, 47 m2, bez terase, IV od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

121.000€ (2 574 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje