Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv... više
198.000€ (4 125 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više
164.000€ (4 555 €/m²)
Savski Venac, Beograd
Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne... više
170.000€ (4 722 €/m²)
Slavija, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više
105.000€ (2 500 €/m²)
Beograđanka, Savski Venac, Beograd
Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više
232.000€ (2 416 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više
169.000€ (5 281 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više
246.888€ (4 572 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više
269.888€ (4 997 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više
180.000€ (3 396 €/m²)
Autokomanda, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više
265.000€ (3 732 €/m²)
Slavija, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više
219.000€ (4 294 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više
240.000€ (3 000 €/m²)