Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Prodaja Jednoiposobnog Stana Kraljev Park – Rotkvarija | 45 m² | Terasa | Li

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 45 m² u modernom kompleksu Kraljev Park, na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

88.740€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

135.960€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

152.955€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 195000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102171 - CENA 195000 + 3% agencijska provizija . Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinja sa prirodnom ventilacijom,... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 91000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje.... više

91.000€ (2 676 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Salajka, Novi Sad

Nov, uknjizen, neuseljavan dvoiposoban stan SALAJKA Agencijska oznaka 1101570. CENA: 190.000e + agencijska provizija 3%. Dvorisno orijentisan.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 97350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101422, cena nekretnine je 97.350E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad Telep, 33 m2, garsonjera, prvi sprat. Fantastična... više

97.350€ (2 950 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 285000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101363 CENA 285.000e +3% agencijske provizije. Prodaje se uknjižen petosoban duplex na Podbari. Stan se sastoji iz prostranog... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3/3 spratova